مک بوک های آینده با شارژر بی سیم

توضیحات محصول

مک بوک های آینده با شارژر بی سیم ایده ای است که احتمالا تا مدتی بعد به لپتاپ های شرکت اپل، قابلیت شارژ وایرلس را خواهد افزود. با توجه به حق ثبت اختراع جدیدی که توسط Patently Apple مشاهده شده ، اپل می تواند با ایده استفاده از شارژ معکوس بی سیم بر روی محصولات خود بازی کند. این حق ثبت اختراع استفاده از سیم پیچ های دو طرفه شارژ را در مکان هایی مانند پد لمسی ، کف دست و همچنین پوشش پشت لپ تاپ های MacBook ارائه می دهد.

همانطور که در زیر نشان داده شده است ، نمودارهای این حق ثبت اختراع نشان می دهد که اپل در حال بررسی آنچه سامسونگ قبلاً با شارژ QI بی سیم در پد لمسی Galaxy Book Flex انجام داده است ، می باشد. می توانید آیفون و همچنین اپل واچ را ببینید که در کف دست MacBook در نقاطی قرار دارد که به نظر می رسد سیم پیچ شارژ القایی وجود دارد. نمودار ثانویه همچنین قاب پشتی یک iPad را نشان می دهد ، همچنین Apple Watch و iPhone نیز شارژ می شوند. بنابراین این احتمال وجود دارد که این فقط مورد MacBooks نباشد.

حق ثبت اختراع از دو پرونده جداگانه در اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده است. عنوان هر دو “شارژ القایی بین دستگاه های الکترونیکی” است. به زبان معمول ، اپل توضیح می دهد که حق ثبت اختراع مربوط به “یک دستگاه الکترونیکی و روش های شارژ استقرایی یک دستگاه الکترونیکی با استفاده از یک دستگاه الکترونیکی خارجی دیگر است.”

اپل همچنین مشکل رایج استفاده از کابل و برق خارجی برای شارژ ، به ویژه هنگام مسافرت را شرح می دهد. طبق گفته اپل این کار ناخوشایند است. “به عنوان مثال ، ممکن است برخی از دستگاه ها با استفاده از یک رابط یا کابل سریال سریال (” USB “) شارژ شوند. با این حال ، با وجود داشتن اتصالات و کابل استاندارد ، هر دستگاه ممکن است برای شارژ به منبع تغذیه جداگانه یا اختصاصی نیاز داشته باشد. در بعضی موارد ، داشتن منابع تغذیه جداگانه برای هر دستگاه ممکن است استفاده ، ذخیره و / یا حمل و نقل سنگین باشد. ”

اختراعات ثبت شده همیشه به محصولات نهایی تبدیل نمی شوند ، بنابراین این احتمال وجود دارد که هرگز زنده نشوند ، اما این کاری است که سامسونگ توانسته است انجام دهد. Galaxy Book Flex دارای یک شارژر QI در پد لمسی است و تلفن های انتخابی Galaxy همچنین دارای ویژگی “Wireless PowersShare” هستند که به شما امکان می دهد دستگاه های دیگر را مانند گوشگیر با ضربه زدن به پشت تلفن شارژ کنید.

در حالی که همه آیفون های موجود در آیفون ۸ به بعد از پشتیبانی از شارژ بی سیم QI (و آیفون ۱۲ ، Magsafe) برخوردار هستند ، شما نمی توانید قدرت شارژ دستگاه های دیگر خود را “به اشتراک بگذارید”. با این حال ، پرونده های FCC نشان می دهد که آیفون ۱۲ جدید ممکن است یک ویژگی پنهان و غیرفعال داشته باشد که امکان شارژ بی سیم معکوس را برای دستگاه های دیگر مانند AirPods یا Apple Watch ، درست مثل تلفن های گلکسی فراهم می کند.

اشتراک این مطلب در:

برچسب ها :

نظرات شما :

:: ارسال نظر