رونمایی از تلفن همراه سامسونگ گلکسی S21

رونمایی از تلفن همراه سامسونگ گلکسی S21
توضیحات محصول

رونمایی از تلفن همراه سامسونگ گلکسی S21 در تاریخ ۱۴ ژانویه سال جاری و در رویداد جعبه گشایی سالانه این شرکت انجام خواهد شد. در این رویداد، این شرکت جدیدترین تلفن همراه پرچمدار خود را در زمانی زودتر از سال های اخیر، معرفی خواهد کرد.

رویداد رونمایی از سامسونگ گلکسی S21

رویداد رونمایی از سامسونگ گلکسی S21

۲۰۲۱ از سامسونگ موضوعات زودتر از حد معمول را به ارمغان می آورد. غول الکترونیکی کره جنوبی دعوت نامه های اولین بسته بندی ۲۰۲۱ خود را در ساعت ۷ صبح PT در ۱۴ ژانویه ارسال کرد – حدود یک ماه زودتر از سال گذشته. این تبلیغ “خوش آمدید به حماسه روزمره” به عنوان موضوع این رویداد. سامسونگ گفت: “طی سال گذشته ، فناوری تلفن همراه در زندگی روزمره جایگاه اصلی خود را گرفته است زیرا مردم از راه دور کار می کنند و وقت بیشتری را در خانه می گذرانند.” “انتقال سریع به دنیای همراه اول نیاز به دستگاه هایی را به وجود می آورد که می توانند زندگی روزمره را به تجربه ای خارق العاده تبدیل کنند.”

انتظار می رود سامسونگ از جدیدترین دستگاه های Galaxy S خود در Unpacked رونمایی کند که در همان هفته نمایش الکترونیکی CES کاملاً مجازی قرار می گیرد. این بار احتمالاً سامسونگ سه مدل مختلف از گوشی پرچمدار را در اختیار خواهد داشت: سامسونگ گلکسی S21 با ابعاد ۶٫۲ اینچ، سامسونگ گلکسی S21 پلاس با ابعاد ۶٫۷ اینچ و سامسونگ گلکسی S21 Ultra با ابعاد ۶٫۸ اینچ. انتظار می رود دستگاه ها تا حدود زیادی یکسان باشند اما از ماژول های دوربین بزرگتری برخوردار هستند و باعث افزایش قابلیت عکس و فیلم می شوند.

سامسونگ همچنین ممکن است امسال خط Galaxy Note خود را متوقف کرده و پشتیبانی از S Pen را در Galaxy S21 Ultra جایگزین کند. ارائه های اولیه مکان قابل رویتی برای قلم نشان نمی دهند ، این ممکن است به این معنی باشد که هنگام استفاده مجبور است جدا از تلفن قرار گیرد. در لیست محبوب – اما طاقچه – سامسونگ ، قلم برای ذخیره سازی به داخل دستگاه می رود.

کنفرانس های سالانه سامسونگ

کنفرانس های سالانه سامسونگ

سامسونگ همچنین در ۱۱ ژانویه یک کنفرانس مطبوعاتی در CES برگزار خواهد کرد. انتظار می رود مانند سالهای گذشته در این رویداد به تجارت تلویزیون و لوازم خانگی خود بپردازد. بسته بندی نشده آخرین روز CES خواهد بود. تاریخ ۱۴ ژانویه برای Unpacked برای سامسونگ زودتر از حد معمول است. در گذشته ، این شرکت به طور معمول جدیدترین گوشی پرچمدار خود را در ماه فوریه یا اندکی قبل یا در جریان نمایشگاه جهانی کنگره جهانی موبایل رونمایی کرده و سپس این دستگاه را در مارس یا حتی آوریل عرضه کرده است.

برنامه سامسونگ برای سال جاری

برنامه سامسونگ برای سال جاری

ته مون روح، رئیس سامسونگ و رئیس ارتباطات تلفن همراه ، در اواسط ماه دسامبر یک پست وبلاگی با جزئیات برنامه های این شرکت برای سال ۲۰۲۱ منتشر کرد. رو گفت که سامسونگ در سال ۲۰۲۱ قابلیت انعطاف پذیری خود را گسترش می دهد صف آرایی کنید و دستگاه ها را “در دسترس تر” قرار دهید – کدی که احتمالاً برای کاهش قیمت است – و همچنین بر توانایی دوربین و فیلمبرداری در دستگاه های آن تأکید بیشتری کنید. این شرکت همچنین ویژگی هایی را از دستگاه های گلکسی نوت خود به سایر گوشی ها در کارنامه خود خواهد آورد که احتمالاً پشتیبانی از S Pen را در گوشی های آینده سامسونگ گلکسی S21 در بر خواهد گرفت.

سامسونگ در سال ۲۰۲۱ همراه با قابلیت های اتصال جدید و ویژگی های هوش مصنوعی قصد دارد “تعیین مکان سریع موارد مهم، از کلیدها تا کیف پول – حتی حیوان خانگی خانواده” را آسان تر کند. انتظار می رود این شرکت ردیاب های هوشمند به سبک Tile را که احتمالاً با نام Galaxy Smart Tag نامیده می شود ، برای کمک به مردم در پیگیری دارایی های خود با استفاده از BlueTooth معرفی کند. مدت هاست که شایعه می شود اپل روی AirTag های خود کار می کند ، اما هنوز چیزی در آن صحنه رونمایی نکرده است.

برای دریافت آخرین اخبار دنیای تکنولوژی با ما همراه باشید.

اشتراک این مطلب در:

برچسب ها :

نظرات شما :

:: ارسال نظر