جعبه گشایی تلفن همراه Samsung Galaxy S21

توضیحات محصول

جعبه گشایی تلفن همراه Samsung Galaxy S21 نشان داد که این دستگاه ها نیز همانند تلفن های جدید اپل بدون شارژر و تنها با کابل شارژ و برخی ملحقات، عرضه می شوند.

جعبه گشایی Samsung Galaxy S21

تلفن های هوشمند سری جدید Galaxy S21 نیز مانند خانواده آیفون ۱۲ اساساً به تنهایی و بدون هدفون های سیمی و جعبه های شارژر دیواری وارد بازار می شوند. هر دو سامسونگ و اپل دلیل کاهش این موارد را کاهش تأثیر بر محیط زیست عنوان می کنند. چه کسی می تواند با آن بحث کند؟ منظور من این است که ، ما می توانیم در مورد چرخه های به روزرسانی سالانه تلفن و تأثیر آنها بر روی سیاره زمین ، گفتگوی جدی تری داشته باشیم. اما بگذارید فعلاً همه چیز را سبک نگه داریم.

با حذف مواردی مانند هدفون و آداپتورهای برق ، بدون شک اپل و سامسونگ در هزینه های مواد ، تولید ، بسته بندی ، نیروی کار و حمل و نقل صرفه جویی خواهند کرد. اما برخلاف یک محل فروش تشک تخفیف محلی ، تشخیص اینکه هر یک از شرکت ها این پس انداز را به شما می پردازد دشوار است. برای هر دو شرکت بسیار هوشمند است که اینگونه مقیاس بندی کنند. اما به نظر می رسد که آنها جعبه جعفری را از بشقاب شام برداشته و در مورد سبکتر بودن آن لاف می زنند. آیا روش هایی برای تولید کمتر تلفن وجود دارد؟ یا اینکه شرکت ها مدل های گوشی را کمتر مرتباً ارتقا دهند؟

تلفن های هوشمند سری Galaxy S21

اما مانند تغییر فصول ، ما یک عرضه کاملاً جدید از گوشی های جدید داریم که جایگزین مدل های کمتر از یک سال پیش می شوند. پنجشنبه ، Galaxy S21 جدید ، Galaxy S21 Plus و Galaxy S21 Ultra معرفی شدند. سامسونگ قیمت ایالات متحده را برای هر گوشی ۲۰۰ دلار کاهش داد. اما این تنها چیزی نیست که شرکت قطع کرد. هدفون های سیمی (که سامسونگ با گلکسی نوت ۲۰ آنها را متوقف کرد) و یک شارژر دیواری دیگر در جعبه های گوشی های جدید موجود نیست.

ما می توانیم انگیزه های مالی ، زیست محیطی و اجتماعی را در پشت این موارد حذف کنیم. اما چیزی که باعث ثروت بیشتر این است ، سال گذشته سامسونگ در فیس بوک پستی داشت که اپل را به دلیل عدم استفاده از شارژر با آیفون ۱۲ مسخره می کرد.

درون جعبه تلفن همراه Samsung Galaxy S21 چه چیزی وجود دارد؟

جدا از Galaxy S21 (یا S21 Plus یا S21 Ultra) ، آنچه در جعبه ذکر شده است:

  • یک کابل USB-C
  • یک راهنمای چاپی و دستورالعمل ها
  • یک ابزار سیم کارت

برای دریافت آخرین اخبار دنیای تکنولوژی با ما همراه باشید.

اشتراک این مطلب در:

برچسب ها :

نظرات شما :

:: ارسال نظر