سمعک AI جدید و قابلیت های آن

توضیحات محصول

سمعک AI جدید و قابلیت های آن به گونه ای طراحی شده تا بتواند وضعیت و تنظیمات گوش دادن شما را یاد بگیرد و در صورت لزوم نیز تنظیمات خود را تغییر دهد.

سمعک AI و عملکرد جالب آن

یکی از انتخاب های امسال جوایز نوآوری CES 2021 سمعک AI (هوشمند) است که از هوش مصنوعی برای بهبود تجربه صوتی به چند روش مهم استفاده می کند. از جمله پیشرفت هایی که Widex Moment در سمعک های معمولی ایجاد می کند ، کاهش تاخیر استاندارد صدا در استفاده کنندگان از ۷ به ۱۰ میلی ثانیه به تنها ۰٫۵ میلی ثانیه است. این به جای تجربه صوتی خارج از همگام سازی که مردم تاکنون مجبور به سازگاری بودند ، به تجربه طبیعی تر صدا برای کاربران منجر می شود.

این سمعک AI که Widex Moment نام دارد، از یادگیری ماشین A.I. برای کشف و انطباق با اینکه چطور کاربران می خواهند دنیای اطراف خود را بشنوند – برای مثال ، داشتن تنظیمات شخصی متفاوت برای اتاق های خانه خود یا مثلاً برای کار در مقابل حضور در سوپرمارکت. با استفاده از مقایسه های ساده A / B و میلیون ها تنظیمات کاربر که در ابر ذخیره شده اند ، می توان این موارد را به راحتی تنظیم کرد. هدف این است که یک تجربه شنیداری فردی برای کاربران ، براساس زمینه ، محتوا و قصد ایجاد کنید.

سمعکی برای نسل آینده

جیمز مارتین ، مدیر ارتباطات شنیداری در ویدکس ، به دیجیتال ترندز گفت: “ترجیحات شنوایی هر کس متفاوت است و هدف از هوش مصنوعی ما شخصی سازی صدا برای هر پوشنده برای ایجاد یک تجربه کلی بهتر است.” “با استفاده از هوش مصنوعی ، یک راه حل شنوایی می آموزد که چگونه کاربران محیط های مختلف گوش دادن را ترجیح می دهند و به آنها کنترل بیشتری بر تجربه شنوایی خود می دهد. به عنوان مثال ، ممکن است یک پوشنده در یک رستوران پر سر و صدا که می خواهد مکالمه کند ترجیح دیگری نسبت به زمانی دارد که تنها در پارک قدم می زند. ”

در حالی که CES تمام دیجیتال امسال ، که از روز دوشنبه آغاز شده و تا روز پنجشنبه ادامه دارد ، پر از فناوری ابتکاری آینده نگرانه است ، ابزارهای دستیابی از جمله این قابلیت ایجاد زندگی را به روشی دارد که تعداد کمی از فناوری های دیگر می توانند آن را تغییر دهند.

حتی بهتر: اگرچه بسیاری از محصولات نمایش داده شده (مجازی) در CES امسال هنوز ماه ها هستند ، اگر نه سال ها ، از ارسال به مشتریان دور هستند ، Widex Moment در جدول زمانی خود کمی سریع تر عمل می کند. مارتین گفت: “لحظه Widex اکنون از طریق شنوایی شناسان در دسترس است.” “شما می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید تا یک شریک شنوایی در منطقه خود پیدا کنید.”

برای دریافت آخرین اخبار دنیای تکنولوژی با ما همراه باشید.

اشتراک این مطلب در:

برچسب ها :

نظرات شما :

:: ارسال نظر