به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش در اسکایپ

توضیحات محصول

به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش در اسکایپ امری است که با ظهور ویروس کرونا و همه گیری آن به یکی از نیازهای لازم و ضروری افراد در ارتباطات آن ها تبدیل شده است. Skype یکی از بهترین برنامه های تماس رایگان اینترنتی است که وجود دارد. اگر کاربر مشتاق اسکایپ هستید ، می توانید عظمت آن را تأیید کنید. اما بسیاری از ویژگی های اضافی دیگر برای استفاده از غیر از چت تصویری وجود دارد.

یکی از کاربردی ترین ویژگی های اسکایپ امکان اشتراک صفحه نمایش شما در برنامه است. تنها کافیست یک دکمه کلیک کنید و می توانید چند نفر از اعضای خانواده و دوستان را به مکالمه دعوت کنید.

نحوه به اشتراک گذاشتن صفحه در Skype (رایانه شخصی)

اگر سیستم عاملی غیر از ویندوز ۱۰ را اجرا می کنید، احتمالاً از نرم افزار Classic Desktop استفاده می کنید. خبر خوب این است که مایکروسافت تجربه واحدی را بین این دو نسخه فراهم می کند. هر دو یکسان به نظر می رسند و عمل می کنند، بنابراین انتخاب یک نسخه نسبت به نسخه دیگر به دلخواه در این مرحله خلاصه می شود. همانطور که گفته شد ، راهنمای ما برای به اشتراک گذاشتن صفحه در هر دو نسخه Skype ارائه شده در ویندوز اعمال می شود. اما تصاویر ارائه شده در زیر نشان دهنده نرم افزار “دسکتاپ کلاسیک” است.

روند به اشتراک گذاری

مرحله ۱

با انتخاب مخاطبی در لیست چت های اخیر و کلیک روی نماد تلفن در گوشه بالا سمت راست تماس خود را شروع کنید.

مرحله ۲

مرحله بعدی به تماس ویدیویی شما بستگی دارد. با پانل پنهان چت های اخیر ، یک نماد اشتراک صفحه دو مربع را در نوار ابزار hideaway مشاهده خواهید کرد. برای ادامه روی آن نماد کلیک کنید. اگر پانل چت های اخیر در حین تماس شما باز است، روی نماد گزینه های بیشتر سه نقطه در نوار ابزار hideaway کلیک کنید. گزینه Share Screen را از فهرست بازشو انتخاب کنید.

مرحله ۳

رابط اشتراک گذاری صفحه به طور موقت جایگزین صفحه تماس شما می شود. اگر فقط یک صفحه دارید، احتمالاً فقط یک پنجره خواهید دید. برای رایانه های شخصی با دو یا چند صفحه، روی صفحه ای که می خواهید به اشتراک بگذارید کلیک کنید و سپس روی دکمه Start Sharing کلیک کنید. همچنین برای پخش صدای رایانه شخصی یک ضامن خواهید دید.

مرحله ۴

شما اکنون صفحه خود را به اشتراک می گذارید! یک خط قرمز کوچک در اطراف مرزهای صفحه انتخاب شده شما ظاهر می شود ، نشان می دهد که در حال حاضر برای مخاطب شما جریان دارد. برای رایانه های شخصی با چندین صفحه می توانید بین صفحه نمایش جابجا شوید. دکمه Screen Sharing یا گزینه های More – بسته به نمای فعلی شما – را کلیک کنید و سپس گزینه Switch Screen یا Window را از فهرست بازشو انتخاب کنید.

مرحله ۵

برای توقف اشتراک ، روی نماد صفحه دوتایی کلیک کنید و گزینه Stop Sharing را از فهرست بازشو انتخاب کنید. در هنگام مکالمه با پانل گفتگوی اخیر بسته ، از این روش استفاده کنید. اگر پانل گفتگوی اخیر در حین تماس شما باز است ، روی نماد گزینه های بیشتر با سه نقطه کلیک کرده و گزینه Stop Sharing را از فهرست بازشو انتخاب کنید.

چگونه صفحه نمایش تلفن خود را Skype به اشتراک بگذاریم

روند به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش در اسکایپ در اکثر دستگاه های اندروید و آی او اس یکسان است. ما در ادامه این روند را با استفاده از iPhone X دنبال می کنیم.

مرحله ۱: با کلیک بر روی نام آنها ، سپس با فشار دادن نماد تلفن واقع در گوشه سمت راست بالای پنجره ، از لیست مخاطبان خود با یک دوست یا همکار تماس بگیرید.

مرحله ۲: اگر هنگام تماستان روی صفحه ضربه بزنید ، یک نماد در گوشه پایین سمت راست صفحه ظاهر می شود. برای باز کردن یک منو ، روی این نماد ضربه بزنید.

مرحله ۳: روی نماد اشتراک صفحه که اکنون در گوشه پایین سمت راست قرار دارد ضربه بزنید.

مرحله ۴: در صفحه زیر ، روی لیست اسکایپ و سپس دکمه Start Broadcast ضربه بزنید.

مرحله ۵: شما اکنون صفحه خود را با مخاطب خود به اشتراک می گذارید. می توانید به برنامه دیگری بروید و آنچه می خواهید با مخاطب خود به اشتراک بگذارید پخش کنید. اگر می خواهید پخش را متوقف کنید ، دوباره اسکایپ را باز کنید و روی Stop Broadcast ضربه بزنید. اکنون می توانید صفحه نمایش خود را با موفقیت در اسکایپ به اشتراک بگذارید.

برای دریافت آخرین اخبار دنیای تکنولوژی با ما همراه باشید.

اشتراک این مطلب در:

برچسب ها :

نظرات شما :

:: ارسال نظر