Google TV ، جدیدترین دستگاه Android TV

توضیحات محصول

Google TV ، جدیدترین دستگاه Android TV است که در سال جاری در زمره تلویزیون های هوشمند تولید شده توسط شرکت سونی قرار خواهد گرفت. تلویزیون های جدید سونی در اجرای بستر پخش جریانی به روز شده به Chromecast خود شرکت Google پیوستند. ArCES Sony جدیدترین تلویزیون خود را اعلام کرد و همه آنها Google TV ، جدیدترین سیستم پخش غول جستجو را اجرا می کنند. تنها سازنده تلویزیون هوشمند دیگر که در دسترس بودن Google TV در ایالات متحده را تأیید کرده TCL است.

تلویزیون جدید Google TV

از ماه اکتبر در Google Chromecast با نام Google TV ، یکی از بهترین پخش کننده های رسانه موجود ، موجود است ، Google TV جانشین Android TV است. این بستر پخش جریانی امروزه در ایالات متحده یافت می شود – یعنی Nvidia Shield ، TiVo Stream 4K و تلویزیون های هوشمند سونی ، Hisense و TCL – اما از نظر محبوبیت و بررسی بسیار عقب تر از رقبای خود است . در بررسی Chromecast ، ما Google TV را یک پیشرفت قابل توجه نسبت به Android TV دانستیم.

وقتی س askedالی در مورد اینکه آیا تلویزیون های سونی با سیستم عامل Android TV 2020 می توانند این نسخه را ارتقا دهند یا خیر ، از سونی به CNET گفت: “در حال حاضر هیچ برنامه مشخصی برای افزودن آن به مدل های قدیمی وجود ندارد.” در دسترس بودن تلویزیون گوگل در تلویزیون های سونی ۲۰۲۱ اولین بار در ماه اکتبر توسط CNET تأیید شد و امسال نیز می تواند به تلویزیون های هوشمند دیگر بیاید. جان گیلدرد ، مدیر تولید محصولات Google TV در Android TV ، در مصاحبه ای در گفت: زمان. وی افزود که هر دستگاه شریک در سال ۲۰۲۱ تجربه Google TV را نخواهد داشت ، اما تا سال بعد انتظار دارد Google TV کاملاً جایگزین دستگاه قبلی شود.

قابلیت های و امکانات این تلویزیون

در مقایسه با Android TV ، Google TV دارای چند نسخه پیشرفته است که به گفته این شرکت ، همه آنها برای یافتن مطالب در میان برنامه ها طراحی شده اند. برگه ای برای شما که نمایش های تلویزیونی و فیلم های موجود در سرویس هایی را که کاربر قبلاً در آنها مشترک است ، نظارت می کند. یک برگه زنده که پخش جریانی را با محتوای زنده ادغام می کند ، شروع آن با YouTube TV در هنگام راه اندازی و اضافه کردن سایر خدمات در آینده. یک لیست تماشایی مداوم که در تلویزیون ها و همچنین برنامه های تلفن همراه و رایانه ها کار می کند ، به شما امکان می دهد عنوان ها را از آن دستگاه ها علامت گذاری کرده و تماشا کنید.

مانند Android TV ، Google TV می تواند به صفحه دستیار Google دسترسی داشته باشد ، به شما امکان می دهد از طریق صدا به تماشای نمایش ها و فیلم های تلویزیونی بپردازید ، دستگاه های خانه هوشمند را کنترل کنید و حتی از دوربین های Nest یک خبرخوانی را نشان دهید (تلویزیون های سونی همچنین دارای میکروفون دور دست برای هندزفری ، دستورات “سلام ، گوگل”). گوگل می گوید این پلتفرم ۶۵۰۰ برنامه از جمله HBO Max ، Peacock و Apple TV Plus دارد.

برای دریافت آخرین اخبار دنیای تکنولوژی با ما همراه باشید.

اشتراک این مطلب در:

برچسب ها :

نظرات شما :

:: ارسال نظر